Lucca

Psy » Lucca

  • LUCCA Some Place Else FCI
    LUCCA Some Place Else FCI

LUCCA Some Place Else FCI

REPRODUKTOR 

ur. 25.05.2018
kolor: szary pręgowany, 68cm | 56kg
HD-A, ED-0/0, OCD-0/0, DSRA-N/N, serce zdrowe, profil DNA
testy psychiczne: 5/5

RODOWÓD    GALERIA

(dostępne chłodzone i mrożone nasienie)

 

 

 

LUCCA - Lucek, Lukasek, Lucyferek... Syn Mangi i Blues'a, trochę nieplanowane dziecko, ale po prostu nie mogło być inaczej. Od początku wyróżniał się tym "czymś", co z czasem okazało się kompilacją najlepszych cech rodziców. Chłopak z wielką fantazją, pełen energii, bardzo pozytywny, radosny, obdarzony niezwykłą skocznością, niemalże brakiem grawitacji. Zadziwia mnie każdego dnia - w jednej chwili absolutnie szalony, w drugiej delikatny, zrównoważony, wspaniały opiekun szczeniąt. Reprezentuje typ cane corso, jaki pokochałam - i chociaż mówi się, że ideały nie istnieją, to LUCCA bliski jest mojej wizji perfekcyjnego przedstawiciela rasy. Pies o obłędnym ruchu, niesamowitej lekkości, pięknie umięśniony, proporcjonalny, o świetnej anatomii, z fantastycznym wyrazem. Do tego o unikalnym umaszczeniu, które bardzo przyciąga oko. Typ sportowca, zarówno pod względem zdrowia, temperamentu, kondycji, jak i osobowości. Uwielbia, jak moja uwaga jest skupiona na nim, zawsze próbuje wszelkich sztuczek, żeby być w centrum zainteresowania. Z trybu szaleńca potrafi szybko przestawić się w tryb kochanego przytulaka, empatycznego i delikatnego.

Rodowód Lucka to - ujmując żartobliwie - moja podróż sentymentalna. Ze strony Mangi - piąte pokolenie w moim domu, efekt ponad 10-letniej pracy hodowlanej. Ze strony Blues'a - ogromny potencjał genetyczny i bukiet cech, które są bardzo bliskie memu sercu. 

LUCCA jest sprawdzonym reproduktorem, ojcem fantastycznych, zdrowych szczeniąt, mieszkających w wielu krajach Europy. Jego córki zostały także w hodowli i będą kontynuowały tę linię.

Facebook